O firmie

Firma „Comfortis” oferuje swoje usługi w zakresie projektowania, oraz wykonawstwa w dziedzinie wentylacji mechanicznej, a w szczególności rekuperacji. Zajmujemy się obsługą zarówno klienta indywidualnego jak i instytucjonalnego. Posiadamy kilkuletnie doświadczenie w dziedzinie projektowania i montażu tego typu systemów. Wykonujemy instalacje zgodnie z polskimi normami i przepisami ale i również zgodnie z wiedzą praktyczną zdobytą na przestrzeni wielu lat.

Oferujemy rozwiązania znanych firm w branży wentylacyjnej, które sprawdziły się na rynku pod względem skuteczności i niezawodności. Stosowane przez nas urządzenia cechuje wysoka sprawność temperaturowa, energooszczędność i wysoka jakość wykonania. Proponujemy urządzenia dopasowane do potrzeb Klienta, spełniające oczekiwania pod względem cenowym jak i jakościowym.

W ofercie posiadamy wszystko, co jest potrzebne do wykonania instalacji wentylacyjnych a także urządzenia i rozwiązania wzbogacające działanie tych systemów, takie jak gruntowe wymienniki ciepła czy jednostki chłodzące Artic.

Chcąc zapewnić pełną satysfakcję naszym odbiorcom, zajmujemy się kompleksową obsługą poczynając od doradztwa poprzez projektowanie, dostawę urządzeń, montaż aż po obsługę serwisową. Działamy na terenie województw: dolnośląskiego, górnośląskiego, małopolskiego, opolskiego, łódzkiego, lubuskiego oraz wielkopolskiego.

Korzystając z naszych usług otrzymujesz:

Ofertę – przygotujemy dla Ciebie przejrzystą i czytelną propozycję. Znajdziesz w niej najlepsze urządzenia wybrane z wielu dostępnych na rynku.

Fachowe doradztwo – dzięki Naszemu doświadczeniu pomożemy w wyborze optymalnej opcji dla Ciebie. Przedstawimy plusy i minusy każdego rozwiązania , żebyś mógł  z pełną świadomością, wybrać najlepszy dla Siebie system.

Projekt – każda instalacja, wykonana jest na podstawie dokumentacji technicznej. Projekt zawiera opis techniczny, obliczenia zapotrzebowania powietrza, listę części oraz rysunki z zaznaczonym prowadzeniem przewodów oraz ich rozmiarami. Oczywiście wszystko to zgodnie z polskimi normami, wzbogacone o Naszą praktyczna wiedzę.  Prawidłowo wykonany projekt jest podstawowym elementem do rozpoczęcia montażu instalacji.

Profesjonalny montaż – zaprojektowane przez Nas instalacje wykonane są z pełną dbałością i starannością. Wysoką jakość montażu gwarantuje ekipa z wieloletnim doświadczeniem w branży rekuperacji.

Wyregulowaną instalację – wykonaną przez Nas instalację regulujemy zgodnie z wytycznymi dokumentacji technicznej.

Gwarancję – zamontowane przez nas urządzenia oraz wykonana instalacja posiadają pełna 24-miesięczną gwarancje.

Wybierając Nas Zyskujesz!

Oszczędność czasu – nie musisz szukać i pytać u innych instalatorów, wszystkiego dowiesz się u nas.

Oszczędność pieniędzy – dzięki Naszemu doświadczeniu i wiedzy, otrzymujesz rozwiązanie w przystępnej cenie, pozbawione niepotrzebnych kosztów.

Spokojny sen w wymarzonym domu – Nasze instalacje są ciche, nie będą Ci zakłócać spokoju podczas wypoczynku.

Zdrowie – odpowiednia wymiana powietrza, zapobiega powstawaniu  wilgoci w domu a przez to nie pozwala na rozwój toksycznych grzybów.

Komfort – zawsze czyste i świeże powietrze w domu.

Dystrybucja-Wody.pl – wyjątkowa woda dla firm

Zachęcamy do zapoznania się z naszymi przykładowymi realizacjami

Wybierając nas - zyskujesz!

1. OSZCZĘDNOŚĆ CZASU
Nie musisz szukać i pytać u innych instalatorów, wszystkiego dowiesz się u nas…

2. OSZCZĘDNOŚĆ PIENIĘDZY
Dzięki Naszemu doświadczeniu i wiedzy, otrzymujesz rozwiązanie w przystępnej cenie, pozbawione niepotrzebnych kosztów.

Ile kosztuje rekuperacja?

Koszt rekuperacji wcale nie jest wysoki , choć jak każda instalacja czy jakikolwiek inny element domu ma swoją cenę. Wartość takiej instalacji oczywiście uzależniona jest od wielu czynników. Trzeba zaznaczyć ,że im wcześniej zdecydujemy się na rekuperację…

czytaj więcej…

gwarancja